Zaznacz stronę

Jelenia Góra

Prowadzimy serwis wysyłkowy telefonów w Jeleniej górze

Serwis Telefonów Jelenia Góra

W dobie rozwoju cyfryzacji i komputeryzacji posiadanie smartfonów jest codziennością. Korzystają z nich ludzie w każdym wieku i do różnych celów: nie tylko rozrywkowych czy komunikacyjnych, ale też coraz częściej jako narzędzie pracy. Dlatego tak ważne jest, aby nasz smartfon działał najlepiej, jak to tylko możliwe. A co zrobić, gdy jednak coś się popsuje?

Czy wszystkie smartfony się psują?

Niestety, ale mimo ogromnego postępu technologicznego, nadal nie powstał smartfon idealny. Oczywiście, są modele mniej i bardziej awaryjne. Ale tak naprawdę wszystko zależy od tej konkretnej jednostki, którą my kupiliśmy. Bo teoretycznie każdy telefon czy tablet zbudowany jest na tych samych podzespołach, ale jak wiemy zdarza się, że ten nasz smartfon ulega awariom.

W smartfonach znajdujemy coraz to mocniejsze procesory, baterie i aparaty. Teoretycznie powinniśmy mieć w swoich rękach niezniszczalne, superszybkie i eleganckie sprzęty elektroniczne. Ale jak doskonale wiemy, taki smartfon nie istnieje. Dlatego ważnym jest, aby możliwie często sprawdzać stan naszego urządzenia i w razie awarii znaleźć porządny serwis smartfonów.

 

Na co zwracać uwagę przy wyborze serwisu smartfonów?

Jeśli już uznamy, że nasz smartfon nie działa tak jak należy lub doszło do uszkodzeń mechanicznych powinniśmy wybrać profesjonalny serwis telefonów z prawdziwego zdarzenia. Naprawa telefonów Jelenia Góra – ForceGSM to firma, która posiada doświadczenie w serwisach smartfonów wszystkich marek.

Oferujemy bardzo krótki czas naprawy smartfonów oraz stały kontakt z klientem. Jeśli jest taka potrzeba – zapewniamy telefon zastępczy na czas prowadzonych napraw. To idealne rozwiązanie dla osób, które muszą mieć stały dostęp do smartfona. Swoją profesjonalność potwierdza fakt, że dajemy Państwu 90 dni gwarancji na usługę dokonanej naprawy.

Prowadzimy serwisy takich marek jak Apple, Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei oraz wiele innych. Wśród naszych usług oferujemy Państwu wymianę i zabezpieczenia ekranu smartfona, naprawę telefonu po zalaniu czy wymianę płyty głównej.

Jeśli Państwa sprzęt telefoniczny uległ uszkodzeniu – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W Jeleniej Górze nie posiadamy jeszcze punktów stacjonarnych,
ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Która marka jest najmniej awaryjna?

Trudno przeprowadzić rzetelne i jednoznaczne badania w tym kierunku. Należałoby wziąć pod uwagę dokładnie taką samą liczbę smartfonów określonego modelu, który trafiał do serwisu telefonów.

Jeden z serwisów smartfonów przygotował roczny raport, z którego wynika, że trzy najczęściej naprawiane marki to Samsung (24%), Apple (21%) oraz Sony (12%). W tym zestawieniu na czwartym miejscu znalazło się także bardzo popularne Xiaomi (7%).

Najczęstszymi awariami zgłaszanymi do napraw telefonów jest zbita szybka, powstała na skutek nieuwagi użytkownika. Na drugim miejscu były problemy z wyświetlaczem, później awarie płyty głównej. Co zaskakujące, problemy z ładowaniem i baterią były na dużo dalszej pozycji. A wydawać by się mogło, że jest to problem każdego posiadacza smartfona.

Bardzo częstym problemem zgłaszanym jako naprawa smartfonów są wszelkie uszkodzenie mechaniczne. Wliczają się w to rozbite ekrany, złamane obudowy oraz zalania cieczą. Takie problemy wynikają z nieuwagi oraz nieprawidłowego korzystania z telefonów.

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę