Zaznacz stronę

GDZIE NAS SZUKAĆ?

Sprawdź nasze lokalizacje
 

Posiadamy serwis oraz 2 sklepy w Galerii Tęcza w Kaliszu

Sklep-Serwis ForceGSM

Serwis oraz sklep znajduje się w Galerii Tęcza.

ul. 3 maja 1, 62-800 Kalisz

 

Galeria Tęcza

Serwis oraz sklep znajduje się w Galerii Tęcza (salon / stoisko teletorium).

ul. 3 maja 1, 62-800 Kalisz

 

Serwis Telefonów Kalisz

Force GSM w swoim oddziale w Kaliszu prowadzi serwis telefonów oraz sklep z telefonami i akcesoriami pod marką ForceGSM oraz sklep marki Teletorium.  Oba punkty znajdują się na terenie Galerii Tęcza w Kaliszu.

W serwisie ForceGSM świadczymy usługi w zakresie serwisu telefonów marki:

 • Apple
 • Samsung
 • Sony
 • LG
 • HTC
 • Huawei
 • Microsoft/Nokia
 • Xiaomi

 

Naprawa telefonów odbywa się na miejscu w serwisie ForceGSM – część usług możemy wykonać w ramach tzw. usługi ekspres. Serwis telefonów prowadzimy od wielu lat i dzięki czemu nasz wykwalifikowany personel jest w stanie usunąć większość usterek w ciągu 24 godzin.

Na wykonane naprawy udzielamy pisemnej gwarancji, ponadto proponujemy Państwu zastępczy telefon na czas naprawy.

 

Usługi dla firm

ForceGSM dysponuje zespołem wykwalifikowanych techników z dużym stażem, jesteśmy w stanie na bieżąco obsługiwać firmy i instytucje. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, a każda naprawa telefonów jest realizowana o wysokiej jakości części, pochodzące ze sprawdzonych źródeł.

Firmy z miasta Kalisz i okolic mogą korzystać bezpośrednio z usług naszego serwisu w Galerii Tęcza. Cały serwis telefonów jest zorganizowany tak, aby Klient nie musiał tracić swego cennego czasu – nasze centrum serwisowe chętnie omówi Państwa potrzeby i oferowany zakres wsparcia.

 

Naszym klientom biznesowym oferujemy:

 • transport urządzeń;
 • obsługę telefoniczną 7 dni w tygodniu;
 • bezpłatną diagnozę usterki;
 • gwarancję na wykonaną naprawę;
 • atrakcyjną ofertę finansową dla stałych klientów;
 • telefon zastępczy.

Skup telefonów

Telefony to nasza pasja – nie tylko je naprawiamy, ale także sprzedajemy i kupujemy. Mamy wieloletnie doświadczenie, skupujemy najnowsze modele telefonów w najlepszych cenach na rynku. Nam można zaufać, każdy telefon do odkupu wyceniamy indywidualnie, a decyzję o sprzedaży podejmuje klient. Transakcje realizujemy natychmiastowo – po zaakceptowaniu wyceny telefonu, podpisujemy umowę i wypłacamy gotówkę dla Klienta. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne jak też firmy i przedstawicieli sieci komórkowych. Proponujemy zakup każdej ilości telefonów – zarówno skup jak i sprzedaż realizujemy na bieżąco, więc gwarantujemy stały odbiór. Zawsze indywidualnie negocjujemy ceny zakupu – także przy większych ilościach. Proponujemy duży wybór telefonów na zamianę – zarówno z modelu droższego na tańszy jak i odwrotnie.

 

Jakość usług

Wszystkie nasze usługi – zarówno z zakresu serwisu, jak i sprzedaży realizujemy w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Jesteśmy zawsze chętni pomóc, wyjaśnić, zaproponować kilka rozwiązań do wyboru – my jesteśmy specjalistami i naszą rolą jest zapewnienie zadowolenia Klienta. Zawsze pozostajemy w kontakcie – w trakcie realizowania usług, oferujemy Państwu telefon zastępczy, a po zakończeniu prac serwisowych, informujemy klienta telefonicznie o możliwości odbioru jego telefonu. Dokładamy wszelkich starań, aby każda naprawa przebiegała jak najsprawniej – pragniemy by jak najszybciej mogli się Państwo znów cieszyć własnym telefonem. Gwarancją wysokiej jakości usług jest posiadamy przez  firmę Certyfikat Rzetelności, przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma, który jest potwierdzeniem solidności i wypłacalności firmy oraz obiektywną informacją o przejrzystych zasadach działania przedsiębiorstwa. Potwierdzenie najwyższej jakości wykonywanych usług serwisowych jest pisemna gwarancja, wydawana Klientowi wraz z naprawionym telefonem.