Serwis telefonów Oława

Zapraszamy do sklepu w galerii Quick Park

Galeria Quick Park

Serwis oraz sklep znajduje się w Galerii Quick Park (stoisko teletorium).

Nowy Otok 11, 55-200 Oława

tel. 575 722 332

mail: quickpark.forcegsm@gmail.com

Serwis telefonów Oława

Profesjonalna obsługa klienta, odpowiednio niskie ceny i bardzo szybki czas realizacji naprawy Twojego telefonu komórkowego – to wszystko znajdziesz w naszym serwisie telefonów ForceGSM w Oławie. Wyróżniamy się dokładnością i rzetelnością realizacji zlecenia, a każda nasza naprawa objęta jest 90-dniową gwarancją.  Nasi pracownicy z najwyższą dbałością podchodzą do naprawy każdego smartfona, a proces naprawy realizowany jest w szybkim tempie. Naprawa telefonów odbywa się niezwykle sprawnie dzięki temu, że większość części serwisowych dostępnych jest w naszym magazynie. Serwis telefonów ForceGSM mieści się w galerii Oławskiej, przy ulicy Lipowej 1C w Oławie.

Proces naprawy telefonu

Nasz serwis telefonów w Oławie kieruje się polityką pro-kliencką. Klienci nie są obciążani zbędnymi formalnościami – wystarczy do nas przyjść , wytłumaczyć problem zostawić telefon i odebrać go w terminie podanym przez serwisanta lub skorzystać z opcji wysyłki. Każda naprawa objęta jest aż 90-dniową gwarancją, dzięki czemu możesz być pewien, że usługa zostanie wykonana w sposób jak najbardziej rzetelny i dokładny. W trakcie procesu naprawy możesz spodziewać się informacji od serwisanta o postępie prac. Serwisanci będą także kontaktować się w celu ustalenia szczegółów dalszego serwisu.

Naprawa telefonów odznacza się konkurencyjnymi kwotami wykonanych usług. Każdy telefon jest szczegółowo sprawdzany zarówno programowo, jak i technicznie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oddajemy w Twoje ręce telefon sprawny i gotowy do użytkowania. Jeżeli po naprawie dojdziesz do wniosku, że oczekiwałeś innego rezultatu, po prostu wróć do nas, a nasi serwisanci dokonają niezbędnych poprawek, abyś był w pełni zadowolony z końcowych efektów naszej usługi. Kierujemy się bowiem opinią, że to dobro klienta jest najwyższym priorytetem. Do naprawy wykorzystujemy sprawdzone i trwałe części, które również umożliwiają osiągnięcie odpowiedniego efektu i utrzymanie dotychczasowej funkcjonalności.

Jakimi usterkami się zajmujemy?

Serwis telefonów w Oławie zapewnia wsparcie, gdy Twój smartfon zostanie uszkodzony. W naszej ofercie znajdziesz między innymi usługę naprawy zbitej szybki, pękniętego wyświetlacza, zbitej klapki, zużytej baterii, niedziałających przycisków, czy usługę osuszenia i przywrócenia do stanu używalności telefonu, który został zalany. Zajmujemy się również odblokowywaniem zablokowanych urządzeń (sim lock), zmianą oprogramowania, wymianą portu ładowania oraz wymianą złącza SIM. Z chęcią podejmiemy się również naprawy bardziej nietypowych usterek, które nie są uwzględnione w naszej standardowej ofercie.

Realizujemy naprawy najpopularniejszych marek telefonów dostępnych na polskim rynku, takich jak:

  • Sony,
  • Apple Iphone,
  • Samsung,
  • Xiaomi,
  • Nokia,
  • HTC,
  • Lenovo, czy
  • LG.

Po uprzednim zawiadomieniu chętnie podejmiemy się naprawy smartfonów mniej popularnych marek. W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości akcesoria, do których zaliczyć można między innymi ładowarki samochodowe, szkła hartowane, etui na telefon, markowe słuchawki, czy kable i ładowarki renomowanych firm.