Zaznacz stronę

Lubin

Prowadzimy serwis wysyłkowy telefonów w Lubinie

Serwis Telefonów Lubin

Zapraszamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty serwisu GSM w Lubinie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w pełnym porozumieniu z klientem, biorąc pod uwagę wszystkie jego potrzeby, wykorzystując lata doświadczeń na rynku. Naprawa telefonów w naszym punkcie to gwarancja satysfakcji z usług, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Wiemy doskonale, jak ważny i potrzebny w codziennym życiu prywatnym i zawodowym jest telefon, dlatego jeżeli pojawiają się problemy z  jego funkcjonowaniem – naprawa smartfonów w Lubinie w ForceGSM pomoże rozwiązać je szybko i profesjonalnie. Jeżeli nie da się wykonać serwisu od ręki, oferujemy telefon zastępczy, gdyż komfort naszego Klienta jest dla nas najważniejszy. Większość usterek usuwamy jednak na tyle szybko, że Klienci nie odczują żadnego dyskomfortu z powodu braku własnego urządzenia mobilnego.

Naszą firmę cechuje jednak nie tylko szybkość i pełen profesjonalizm w działaniu oraz korzystanie z wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego i części zamiennych, ale także pewność tego, co robimy. Dzięki temu możemy dać każdemu klientowi 90-dniową gwarancję na wykonaną usługę. Dzielimy się również doświadczeniem i radami, jak uniknąć podobnych usterek w przyszłości – naszym celem jest zadowolenie klienta.

 

Jakie marki telefonów naprawiamy?

Obsługujemy praktycznie wszystkie modele dostępne na rynku, również te wiodących marek takich jak Samsung, Apple, Sony, Huaweii, HTC czy LG.

Również modele bardziej niszowe nie stanowią problemu nie do rozwiązania – mamy szeroki dostęp do części i możliwości serwisowania.

Naprawa telefonów w ForceGSM w naszym serwisie w Lubinie jest w pełni profesjonalna i bardzo szybka. Z chęcią wstępnie wycenimy usterkę i podamy możliwości, nasz serwis smartfonów jest zawsze gotowy do pomocy.

W Lubinie nie posiadamy jeszcze punktów stacjonarnych,
ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Najczęstsze usterki – odpowiedzi serwisantów

– Klienci najczęściej zgłaszają się do nas z „niedziałającym dotykiem” albo pękniętymi lub rozlanymi wyświetlaczami w telefonach – mówi nasz główny serwisant – takie usterki, jeżeli tylko nie ucierpiała płyta główna, możemy bardzo szybko usunąć dokonując wymiany taśmy, modułu wyświetlacza lub samego panelu dotykowego. W przypadku większych uszkodzeń najpierw szacujemy koszt naprawy, czy jest opłacalny dla klienta.

– Często również pojawiają się osoby posiadające wysokiej klasy telefony, ale mające trudności na przykład z ich odblokowaniem czy uruchomieniem pewnych funkcji – kontynuuje doradca – w takim przypadku również możemy pomóc, wykonując programowy serwis smartfonów czy ich ponowną konfigurację.

– Osoby zgłaszające się do nas pytają również, jak uniknąć częstego zawieszania się telefonu czy jego powolnej pracy – proponujemy wówczas usługę kompleksowego czyszczenia i rekonfiguracji telefonu, którą możemy wykonać na miejscu, albo też po prostu doradzamy klientowi, jak spróbować wykonać to w domu.

– Zalany telefon czy zapchane gniazda w aparacie są także zgłaszanym do nas problemem – doradzamy, by unikać trzymania telefonu w pobliżu wody i w miejscach o dużej wilgotności lub zapyleniu, stosować etui ochronne i regularnie oczyszczać telefon suchą szmatką z pyłów i zabrudzeń, a jeżeli już zdarzy się wypadek, to jak najszybciej wyłączyć telefon, ściągnąć bądź otworzyć wszystkie elementy które jesteśmy w stanie zdemontować, osuszyć chłonnym ręcznikiem papierowym, często go wymieniając i zgłosić się do nas – pomożemy.

Jeżeli potrzebny jest Państwu szybki i profesjonalny serwis smartfonów w Lubinie oferujemy takie usługi właśnie w naszym punkcie napraw. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę