W tym mieście nie posiadamy jeszcze serwisu stacjonarnego, ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Serwis Telefonów Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług oddziału naszej firmy ForceGSM – Bydgoszcz. Telefony i smartfony są niezastąpionymi urządzeniami w codziennym życiu, dlatego wiemy jak ważne dla Państwa są ich sprawność i niezawodność w działaniu.

Aby zapewnić bezawaryjną pracę i rozrywkę oraz pozostawanie w kontakcie z ważnymi osobami, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług jakie oferuje nasz serwis telefonów w Bydgoszczy.

Szeroka oferta serwisu

Obsługujemy naprawę telefonów dostępnych na naszym rynku, a także tych sprowadzanych zza granicy, jeżeli tylko mamy możliwość dopasowania do nich części. Naprawa telefonów w ForceGSM jest pewna i skuteczna tylko w naszym serwisie. Bez względu na to, czy dysponujecie Państwo prostym telefonem marki Nokia czy myPhone, popularnym smartfonem Huawei, HTC, LG czy telefonem biznesowym z najwyższej półki Apple, Sony, Samsung czy innych producentów, możecie się zgłosić do nas po poradę oraz wycenę naprawy.

90 dni gwarancji

Nasz serwis smartfonów znany jest z dużej szybkości i jakości wykonywania usług. Dodatkowo, na każdą wykonaną naprawę udzielamy Państwu 90 dni gwarancji, by bez obaw mogli Państwo przetestować sprzęt w domu i przekonać się o tym, że znamy się na swojej pracy.

Telefon zastępczy

Co więcej, jeżeli naprawy nie możemy wykonać od ręki, oferujemy telefon zastępczy na okres serwisu sprzętu. Jeżeli będzie trzeba, przełożymy karty, skonfigurujemy i udzielimy krótkiej instrukcji jak używać telefon zastępczy, by nie musieli się Państwo martwić o kontakt z bliskimi.

Szeroki zakres usług

Ponieważ posiadamy duże doświadczenie a nasi serwisanci to wyszkoleni profesjonaliści, świadczymy usługi najwyższej jakości w najkrótszym możliwym czasie.

Zarówno standardowe naprawy takie jak wymiana paneli dotykowych czy gniazd ładowania, jak i bardziej złożona naprawa smartfonów przeprowadzana jest w porozumieniu z klientem. Nigdy nie zaskoczymy Państwa dodatkowymi kosztami, jeżeli nie wyrażą Państwo na nie zgody. Staramy się zawsze przedstawiać szacowany koszt i czas naprawy, a jeżeli cokolwiek miałoby się zmienić, uprzednio o tym informujemy.

Prowadzimy również serwis telefonów który obejmuje usterki aplikacji oraz systemów na smartfonach – nie jest żadną tajemnicą dla naszych techników działanie aplikacji, możemy dokonać ich ponownej konfiguracji, reinstalacji całego oprogramowania telefonu w przypadku problemów z jego wydajnością.

Klienci często zgłaszają się z problemami nowego telefonu który zaczął wolno działać – naprawa telefonów nie musi polegać tylko na ich rozkręcaniu i wymianie części, często konieczne są działania serwisowe w kwestii samego systemu operacyjnego i programów, które również oferujemy.

Czym się wyróżniamy?

Szeroka gama usług na najwyższym poziomie które świadczymy sprawia, że naprawa telefonów w Bydgoszczy najskuteczniejsza i najszybsza jest w naszym punkcie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego serwisu. Skuteczna naprawa telefonów jest możliwa tylko przy pełnej diagnozie problemu i rozmowy z Państwem, a dużą część napraw wykonujemy od ręki.