Zaznacz stronę

Dzierżoniów

Prowadzimy serwis wysyłkowy telefonów w dzierżoniowie

Serwis Telefonów Dzierżoniów

Firma ForceGSM zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do oddziału w Dzierżoniowie. Proponujemy klientom szybką naprawę dowolnego modelu smartfona, dzięki czemu będzie on mógł odzyskać pełną sprawność. Realizacja zlecenia przebiega bardzo profesjonalnie, klienci otrzymują 90 dni gwarancji na zrealizowaną usługę.

Dzięki temu każda osoba może zadbać o swoje interesy i mieć pewność, że na usłudze nie straci. Pracownicy rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków, naprawiając wszelkie usterki techniczne w smartfonach.

Dodatkowo klient może zawsze liczyć na sprawność wykonywanych usług, a co za tym idzie szybkie otrzymanie naprawionego telefonu. Dysponujemy sporą ilością części serwisowych, dlatego większość napraw realizowanych jest natychmiastowo, a gdy zajdzie taka potrzeba zamawiamy części od sprawdzonych dostawców.

Czym się wyróżniamy?

Nasz serwis telefonów wyróżnia się tym, iż:

 • dbamy o interesy klientów,
 • z dbałością realizujemy wszystkie usługi,
 • posiadamy szeroką ofertę usług,
 • posiadamy przystępne ceny,
 • działamy solidnie i ekspresowo,
 • naprawiamy telefony różnych marek.

Na jakie usługi można się zdecydować?

Serwis telefonów to opcja dla każdej osoby, która ma problemy ze swoim smartfonem i nie wie co ma dalej z nim uczynić. Wśród realizowanych usług można wyróżnić:

 • wymianę pękniętej szybki,
 • naprawę zalanego telefonu,
 • naprawę pękniętego wyświetlacza,
 • aktualizację oprogramowania,
 • wymianę gniazd ładowania.

Usługi podzielone są na różne kategorie, dlatego naprawa telefonów to najważniejsza grupa, ale są też usługi poboczne, z których każdy może skorzystać. Klientom oferowane są także różnorodne akcesoria, które można nabyć w dobrej cenie, wśród nich znajdują się:

 • szkła hartowane,
 • ładowarki,
 • słuchawki.

Jest tego naprawdę sporo, więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w oddziale firmy ForceGSM na terenie Dzierżoniowa będzie można znaleźć przydatne akcesoria do posiadanego modelu telefonu. Są one w pełni sprawne, więc można mieć pewność, że w praktyce okażą się niezawodne i będą działać.

Będziemy w stanie doradzić każdej niezdecydowanej osobie, aby podjęła ona jak najlepszą dla siebie decyzję, a ewentualna naprawa telefonów przebiegnie bezproblemowo, w ekspresowym tempie.

W Dzierżoniowie nie posiadamy jeszcze punktów stacjonarnych,
ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Serwis telefonów VIP

Istnieje też możliwość naprawy telefonu jeszcze tego samego dnia, w którym trafi on do serwisu, jednak w tej sytuacji należy najpierw skontaktować się z pracownikiem, aby dogadać wszelkie szczegóły usługi. Z efektów końcowych napraw każdy klient będzie z pewnością bardzo zadowolony.

W razie czego zajmujemy się także naprawą usterek zasięgu, czy też wymianą różnorodnych układów i podzespołów w telefonach.

Wykorzystywane przez nas części zamienne są najpierw bardzo dokładnie przetestowane, a dopiero potem są one używane, tak aby nie doszło do jakichś przykrych niespodzianek.

Klient może zwrócić się do nas z każdym problemem dotyczącym jego smartfona, który postaramy się rozwiązać jak najlepiej i jak najszybciej, takie aby obie strony były w pełni zadowolone z warunków współpracy. 

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę