Serwis telefonów Głogów

Zapraszamy do naszych punktów serwisowych w Głogowie.

Sklep Teletorium Galeria Glogovia

Serwis oraz sklep znajduje się w centrum handlowym Borek vis a vis kas sklepu Carrefour.

ul. Piłsudskiego 19 Ruszowice, 67-210 Głogów

tel. 725 123 999

mail: tf530glogow@gmail.com

Serwis Telefonów Głogów

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu naprawy telefonów w Głogowie. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz szybką realizację naprawy Twojego smartfona. To co wyróżnia nas spośród konkurencji to rzetelność, z którą podchodzimy do realizacji zlecenia, o której świadczy, aż 90 dniowa gwarancja. Nasi pracownicy pracują obchodzą się z najwyższą dbałością o Twój sprzęt oraz starają się zrealizować proces naprawy w jak najszybszym tempie, abyś otrzymał swój naprawiony telefon w jak najkrótszym terminie. Większość części serwisowych mamy dostępnych w magazynie, dlatego naprawa Twojego telefonu odbędzie się ekspresowo.

Realizujemy naprawy telefonów wszystkich najpopularniejszych marek telefonów na polskim rynku. Są to m.in. Sony, Samsung, LG, Lenovo, Xiaomi, Nokia, Huawei, HTC. Jeżeli jednak posiadasz smartfon mniej spotykanej marki, zadzwoń do nas, spróbujemy Ci pomóc!

Wybita szybka w smartfonie? Nic strasznego!

Koszty związane z wymianą szybki w telefonie mogą być często zawyżane ze względu na stopień trudności naprawy. W naszym serwisie ustalimy koszt po wstępnej diagnozie urządzenia i będziesz miał pełną świadomość tego ile zapłacisz. Dodatkowo zapewniamy, że używane przez nasz części są sprawdzone i trwałe dzięki czemu otrzymasz sprawne urządzenie o dotychczasowej funkcjonalności

Naprawa telefonu tego samego dnia?

Jeżeli zależy Ci naprawie Twojego smartfona w trybie ekspresowym i chcesz go odebrać tego samego dnia w którym oddawałeś urządzenie skontaktuj się z naszym serwisem i zapytaj o możliwość takiej naprawy.

Jakimi uszkodzeniami się zajmujemy?

Zapewnimy Ci wsparcie gdy Twój smartfon zostanie uszkodzony.
Naprawimy dla Ciebie:

 • zbitą szybkę
 • pęknięty wyświetlacz
 • niedziałające przyciski
 • zużytą baterię
 • zbitą klapkę
 • zalany telefon

Zajmujemy się również wymianą złącza SIM, wymianą portu ładowania, zmianą oprogramowania, odblokowywaniem zablokowanych telefonów (SIM LOCK) oraz naprawą zalanych telefonów. Jeżeli Twój telefon posiada uszkodzenie o innym charakterze przyjdź do nas lub zadzwoń i dowiedz się czy naprawa Twojego telefonu będzie możliwa.

Proces naprawy telefonu w naszym serwisie

Nasza firma prowadzi politykę pro-kliencką. Dzięki temu proces naprawy przebiega w ekspresowy sposób. Staramy się nie przerażać klienta formalnościami, obciętymi jedynie do niezbędnego minimum.

Wystarczy do nas przyjść, wytłumaczyć problem, zostawić telefon i przyjść odebrać go w podanych przez naszego serwisanta terminie lub skorzystać z serwisu wysyłkowego.

Zależy nam na wysokiej jakości pełnionych usług oraz na zadowoleniu klienta, dlatego w trakcie procesu naprawy możesz spodziewać się połączenia od naszego serwisu w sprawie poinformowania Ciebie przez nas o postępie prac oraz ustalenia szczegółów dalszego serwisu smartfona.

Zaproponujemy wówczas rozwiązania jakie mogą przysłużyć się naprawie Twojego telefonu. Oferujemy przy tym konkurencyjne kwoty naprawy. Każdy telefon po przejściu całego procesu renowacji jest szczegółowo sprawdzany technicznie jak i programowo, dzięki temu wiesz, że telefon, który otrzymałeś z naszego serwisu jest w pełni sprawny i gotowy stawić czoło codziennemu zastosowaniu.

Jeżeli po naprawie urządzenia masz jakieś zastrzeżenia oraz oczekiwałeś innego rezultatu prac – spokojnie, nasi serwisanci poprawią to abyś był w pełni zadowolony z efektu procesu naprawy.

Akcesoria w ofercie sprzedaży naszego serwisu

W wielu marketach odbywa się sprzedaż wielu akcesoriów do telefonu, które są jednak wątpliwej jakości. Jeżeli szukasz wysokiej jakości, wytrzymałe akcesoria do telefonu odwiedź nasz serwis!

Oferujemy m.in.:

 • szkło hartowane
 • szybkie ładowarki renomowanych producentów typu micro USB oraz typ C
 • ładowarka samochodowa
 • etui na telefon o wielu wzorach i stylach do wyboru
 • markowe słuchawki (Sony, LG, Samsung)
 • kable do ładowania telefonu renomowanych firm (Sony, LG, Samsung)