Zaznacz stronę

Serwis telefonów Katowice

Napraw swój telefon w ForceGSM w Katowicach

Od 31 maja działa tylko serwis wysyłkowy.

Zachęcamy do złożenia zamówienia tutaj.

Jak dojechać?

Forcegsm.pl – Profesjonalna Naprawa telefonów. Teraz także w Katowicach

Jesteśmy profesjonalnym serwisem telefonów komórkowych z kilkunastoma oddziałami w całym kraju. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to eksperci w tej dziedzinie. Dzięki częstym szkoleniom podnoszą swoje umiejętności i zapoznają się z nowinkami w dziedzinie smartfonów.

Poza znakomitymi fachowcami, nasz serwis telefonów wyposażony jest w odpowiednie narzędzia i sprzęt kontrolno-pomiarowy. Z kolei ścisła współpraca z producentem gwarantuje najwyższą jakość napraw. I wreszcie, co najważniejsze – części, które stosujemy są oryginalne lub najwyższej jakości zamiennikami. Zdecydowaną część z nich mamy dostępnych w magazynie co skraca proces naprawy.

Nasze usługi to gwarancja jakości i szybkości. Zapewniamy także 90-dniową gwarancję.

Naprawa telefonów dotyczy wszystkich najpopularniejszych marek na polskim rynku. Są to m.in. Sony, Samsung, LG, Lenovo, Xiaomi, Nokia, Huawei, HTC i inne. Jeżeli jednak posiadasz smartfon mniej spotykanej marki, skontaktuj się z nami – na pewno Ci pomożemy!

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę

Błyskawiczna naprawa telefonów Katowice

Świat pędzie coraz szybciej. Telefon to często nasz komputer, który nie jest tylko miejscem na przechowywanie zdjęć, ale zawiera w sobie całe biuro. Pliki tekstowe, prezentacje multimedialne są nam potrzebne na co dzień, w szkole, na uczelni i w firmie. Niestety nawet najlepsze smartfony bywają kapryśne i psują się w najmniej odpowiednich momentach. Mając tego świadomość stworzyliśmy usługę premium. Dla osób, które potrzebuję błyskawicznej naprawy.

Nasz serwis telefonów oferuję także naprawę ekspresową. Jeśli rozbiłeś szybkę w telefonie to przyjdź z tym do nas, a bardzo szybko otrzymasz swojego smartfona z powrotem (czas ustalany indywidualnie). Naprawa telefonów w Katowicach w Force GSM to rzetelność i profesjonalny serwis. Co więcej korzystając z naprawy telefonów w Katowicach otrzymasz telefon zastępczy na czas naprawy. Jeśli zaś czekasz tylko na wymianę szybki to polecamy wygodnie rozsiąść się w fotelu.

Usługi

Naprawimy dla Ciebie:

• zbitą szybkę
• pęknięty wyświetlacz
• niedziałające przyciski
• zużytą baterię
• zbitą klapkę
• zalany telefon

Zajmujemy się również wymianą złącza SIM, wymianą portu ładowania, zmianą oprogramowania, odblokowywaniem zablokowanych telefonów (SIM LOCK). Jeżeli Twój telefon posiada uszkodzenie o innym charakterze przyjdź do nas lub zadzwoń i dowiedz się czy naprawa Twojego telefonu będzie możliwa.

 

Wystarczy do nas przyjść, przedstawić problem, zostawić telefon i odebrać go w podanych przez naszego serwisanta terminie lub skorzystać z serwisu wysyłkowego. Zależy nam na wysokiej jakości pełnionych usług papertyper.net oraz na zadowoleniu klienta, dlatego w trakcie procesu naprawy możesz spodziewać się połączenia od naszego serwisu telefonu w sprawie poinformowania Ciebie o postępie prac oraz ustalenia szczegółów dalszego serwisu smartfona. Zaproponujemy wówczas rozwiązania jakie mogą przysłużyć się naprawie.

Ceny naprawy są konkurencyjne. Każdy telefon po przejściu całego procesu naprawy jest dokładnie sprawdzany technicznie jak i programowo.

Jeżeli po naprawie urządzenia masz jakieś zastrzeżenia oraz oczekiwałeś innego rezultatu prac – spokojnie, nasi serwisanci poprawią to abyś był w pełni zadowolony z efektu procesu naprawy. W razie potrzeby sprzedajemy również akcesoria do telefonów najwyższej jakości.