Zaznacz stronę

Nowa Ruda

Prowadzimy serwis wysyłkowy telefonów w nowej rudzie

Naprawa telefonów – Nowa Ruda

Każdy z Nas używa telefonów komórkowych. Z pewnością to trend współczesnych czasów. Dzięki temu mamy kontakt ze światem zewnętrznym, co niewątpliwie ułatwia funkcjonowanie w dzisiejszych czasach. Aparaty służą nie tylko do wykonywania połączeń, ale także posiadają szereg aplikacji. Za pomocą nich możemy korzystać z nawigacji, ustawić budzik, czy użyć telefonu jako kalkulatora. To tylko jedne z nielicznych funkcji, jakie posiada uwielbiany przez Nas gadżet.

Czy wyobrażamy sobie dzień bez niego? Przecież telefony komórkowe, jak wszystkie urządzenia, ulegają awarii. Trzeba wtedy zadbać o jego naprawę i znaleźć właściwy i kompleksowy serwis telefonów.

Zepsuty telefon – co zrobić?

Jeśli mieszkasz w Nowej Rudzie lub okolicach, w przypadku wystąpienia niechcianego zdarzenia, którym niewątpliwie jest uszkodzenie telefonu komórkowego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dbamy o najmniejsze detale, które mają znaczny wpływ na komfort użytkowania urządzenia. Z uwagi na niewielkie gabaryty, naprawa telefonów wymaga niezwykłej precyzji, którą kierujemy się podczas przywracania prawidłowego funkcjonowania sprzętu.

Ponadto nasze prace charakteryzują się krótkim terminem oczekiwania, bo maksymalny czas w którym otrzymasz naprawione urządzeniem z powrotem to zaledwie kilka dni. Dzieje się tak za sprawą posiadania niezbędnych części na miejscu oraz wykorzystania inteligentnego systemu serwisowego.

W Nowej Rudzie nie posiadamy jeszcze punktów stacjonarnych,
ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Nasz serwis telefonów, mających swój oddział w Nowej Rudzie zachęca do skorzystania z bezpłatnej diagnostyki. Pozwoli to na ocenę stanu urządzenia, zlokalizowanie źródła problemu oraz wycenę kosztów jakie poniesiemy za naprawę usterki. Warto mieć na uwadze, że jest to zupełnie darmowe. Dopiero później możemy zlecić wykonanie naprawy, znając warunki, szacunkowy czas oczekiwania oraz kosztorys. Na wszystkie wykonane przez Nas usługi serwisowe udzielamy aż do 90 dni gwarancji.

Zakres i przebieg procesu naprawy telefonów

Nasz oddział w Nowej Rudzie zajmuje się szeroko rozumianą naprawą telefonów, w szczególności:

  • wymianą wyświetlacza,
  • aktualizacją oprogramowania lub jego ewentualną zmianą,
  • wymianą przycisków,
  • wymianą gniazd,
  • renowacją telefonu po zalaniu,
  • naprawą problemów związanych z zasięgiem oraz ładowaniem urządzenia.

W naszym serwisie, podczas gdy trwa naprawa telefonów, zapewniamy urządzenie zastępcze. Tymczasowy telefon komórkowy będzie posiadał przeniesione dane z naprawianego sprzętu, dzięki czemu będziesz mógł nadal korzystać z ulubionego gadżetu.

Wszystkie powyższe informacje to jedne z najważniejszych czynników działania Naszego serwisu. Najlepszym rozwiązaniem jest osobista wizyta w oddziale w Nowe Rudzie i krótkie opisanie zaistniałego problemu. Dzięki Naszej bezpłatnej analizie możesz poznać jakie będą ostateczne koszty naprawy. Każdy naprawiony przez Nas telefon jest sprawdzany, a więc masz pewność, że Twoje urządzenie będzie w pełni funkcjonalne. Jeśli masz problem z telefonem, nie zwlekaj i ciesz się jego pełną sprawnością. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszych usług.

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę