Zaznacz stronę

Poznań

Napraw swój telefon w ForceGSM w Poznaniu

Naprawa telefonów –  ForceGSM Poznań

Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników telefonów komórkowych do skorzystanie z szerokiej oferty naszej firmy. Czym różnimy się od innych? Czemu Twój wybór powinien paść na ForceGSM?

Naprawa i serwisowanie smartfonów to nasza pasja – staramy się ciągle rozwijać i szkolić w swoim fachu aby podążać na równi z aktualnymi trendami i nowinkami technicznymi. Tym co odróżnia nas od konkurencji jest między innymi:

90 dniowa gwarancja na wykonaną przez nas usługę – szanujemy Twoje pieniądze

Możliwość zapewnienia telefonu zastępczego na czas naprawy – wiemy, że pozostanie w kontakcie ze światem jest dla Ciebie niezwykle ważne.

Oferujemy bezpłatną wycenę i diagnozę usterki – jesteśmy otwarci na dialog!

Szybka realizacja zlecenia pomaga zarówno nam, jak i Tobie zaoszczędzić koszty. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi, dużymi magazynami, jesteśmy w stanie błyskawicznie podjąć się naprawy Twojego telefonu, dzięki dużej dostępności części niezbędnych do wykonania usługi. To dlatego naprawa telefonów w naszej placówce przebiega szybciej – staramy się zwrócić poprawnie działający smartfon jak w najkrótszym terminie.

Co zrobimy dla Ciebie?

Pęknięty, rozlany wyświetlacz to dla nas żaden problem, błyskawicznie wymienimy zbitą szybkę i poprawimy działanie uszkodzonych przycisków. Pomożemy w naprawie zepsutej baterii, wymienimy złącze SIM, naprawimy port USB, odblokujemy zablokowany telefon i postaramy się odzyskać utracone dane. Podejmujemy się, z sukcesem, większości usterek, których doświadczyć może użytkownik telefonu komórkowego.

Co Ty możesz zrobić dla nas?

Aby zapewnić maksymalny komfort współpracy, robimy ukłon w stronę drogocennego czasu naszych Klientów. Serwis telefonów ForceGSM posiada także opcje serwisu wysyłkowego – dzięki niemu można dokonać naprawy telefonu bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i wypełnienie stosownego formularza – wkrótce, do Twoich drzwi zapuka kurier, który odbierze od Ciebie zepsute urządzenie – po naprawie odeślemy je z powrotem i to nawet przed upływem 24 godzin! https://forcegsm.pl/serwis-wysylkowy/. Oferujemy konkurencyjne ceny usług przy zachowaniu wysokiej jakości i skuteczności naprawy telefonów.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie do kontaktu – prowadzimy serwis wysyłkowy, więc odległość nie stanowi dla nas kłopotu.

W Poznaniu nie musisz przynosić telefonu do serwisu,
prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Serwis telefonów to nasza pasja…

Dla maksimum zadowolenia naszych Klientów, staramy się ciągle podążać za błyskawicznie galopującą techniką. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie podjąć się naprawy większości dostępnych na rynku urządzeń i telefonów komórkowych, takich form jak Samsung, Nokia, HTC, Xiaomi, LG, Lenovo, IPhone i wielu innych.

Dzięki autorskiemu, inteligentnemu systemu serwisowemu – naprawa urządzenia może potrwać maksymalnie kilka dni.

W wyjątkowych sytuacjach – dla naszych wyjątkowych Klientów, przewidujemy usługę ekspresową, umożliwiającą zlikwidowanie usterki w ciągu jednego dnia!

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę