W tym mieście nie posiadamy jeszcze serwisu stacjonarnego, ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Serwis Telefonów Świdnica

Serwis smartfonów Świdnica Oddział Force GSM oferuje naprawy smartfonów (m.in. marki Samsung, Iphone, Xiaomi, Huawei, Sony, LG, HTC, Nokia) przez zespół wyspecjalizowanych serwisantów. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie oraz stosownych działaniach nasi serwisanci są w stanie ekspresowo przywrócić sprawność telefonu.

Świadczymy m.in. usługi wymiany szybki, panelu dotykowego lub całego wyświetlacza.

Od czego zależy wymiana wyświetlacza / samego panelu dotykowego?
Wyświetlacz wymaga wymiany, jeżeli telefon jest cały czarny lub posiada przebarwienia, białe przebłyski czy paski. W przypadku, gdy telefon posiada same pęknięcie, a panel dotykowy działa prawidłowo, możemy wymienić samą szybę choć to zależy również od modelu telefonu.

Proces wymiany wyświetlacza może wiązać się z koniecznością rozebrania urządzenia, wymontowaniu podzespołu, często rozdzielenia elementów oraz na zamontowaniu nowego wyświetlacza.

Naprawiamy telefony po zalaniu.

Telefon, który został zalany czyścimy usuwając osady, a w przypadku potrzeby dokonujemy wymiany układów scalonych, jeżeli jednak telefonu nie da się naprawić odzyskamy z niego dane.

Oferujemy także wymianę w zakresie obudowy smartfonów, baterii, gniazd ładownia/ gniazd USB czy wejść słuchawkowych.

W czasie użytkowania telefonu obudowa jest narażona na uszkodzenia powstałe w związku z uderzeniem lub związane z normalnym zużyciem materiału powstałym w czasie jego użytkowania. W naszym serwisie wymienimy dla Państwa elementy obudowy takie jak: ramki, przyciski czy tylne klapki.

Bateria wymaga wymiany, jeżeli uległa zużyciu lub jej działanie od momentu załadowania jest krótkie. Wielu producentów w swoich modelach telefonów nie oferuje otwieranej klapki, dlatego wymiana baterii powinna się odbyć w serwisie z uwagi na konieczność precyzyjnego rozmontowania telefonu.

Zdarza się, że przy podłączonej ładowarce telefon nie ładuje baterii albo przerywa ładownie, wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie wymienić gniazdo zasilania. W przypadku takiej usterki zaleca się jak najszybsze skorzystanie z usług serwisu, aby nie wywołać większych usterek.

Serwisujemy także inne podzespoły takie jak: mikrofony, głośniki, czytniki kart SIM, aparaty fotograficzne.

Mikrofony zostają wymieniane w przypadku niskiej jakości dźwięku lub jego braku.

Głośniki są wymieniane, jeżeli dźwięk dzwonka jest zakłócony albo jakość dźwięku przy odtwarzaniu multimediów jest bardzo niska.

Wymiana czytnika karty SIM jest konieczna, jeżeli telefon nie widzi sprawnej karty SIM albo gniazdo jest uszkodzone mechanicznie. Radzimy grać tylko na stronie naszych partnerów, tutaj – to jest strona naszych partnerów, którzy zapewniają bonusy naszym klientom, graj tylko na tych stronach, którym ufasz, ta jest tylko jeden z nich.

Aparat fotograficzny jest wymieniany w przypadku, gdy jakość zdjęć nie jest zadowalająca, ponieważ posiadają różne defekty, a ponadto w przypadku gdy aparat w ogóle nie działa.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę smartfonów w Świdnicy?

Oferujemy bardzo szybki czas realizacji usługi, a na czas naprawy oferujemy telefon zastępczy.

Czy serwis oferuje gwarancję na naprawę telefonu?

Na usługi naprawy smartfonów świadczone w naszym serwisie dajemy 90 dniową gwarancję.

Jakie są najczęstsze naprawy w serwisie?

Najczęściej właściciele telefonów zgłaszają się z pękniętą szybką zabezpieczającą ekran, z problemami z wyświetlaniem obrazu, uszkodzeniem płyty głównej, zepsutym dotykiem, problemami z baterią i ładowaniem.

Czy serwis zdejmuje blokadę ekranu?

Wszystko zależy od rodzaju telefonu i zastosowanej blokady. Przyjdź do nas z telefonem lub zadzwoń do naszego serwisu i upewnij się, czy zdjęcie blokady ekranu jest możliwe.