Zaznacz stronę

Szczecin

Napraw swój telefon w ForceGSM w Szczecinie

Serwis Telefonów Szczecin

Serwis telefonów w Szczecinie zaprasza do skorzystania z serwisu naprawy telefonów. Zostaniesz profesjonalnie obsłużony przez doświadczonych pracowników, a także będziesz mógł liczyć na szybką realizację naprawy uszkodzonego smartfona. Serwis przede wszystkim stawia na rzetelność wobec swoich klientów, a także każde zlecenie wykonane jest profesjonalnie.

Dodatkowo wszyscy klienci mogą liczyć na 90-dniową gwarancję satysfakcji. Wykwalifikowani pracownicy, którzy zatrudnieni są w serwisie, starają się realizować proces naprawy jak najszybciej, aby klient mógł otrzymać naprawiony telefonu w jak najkrótszym czasie. Większość części, które muszą zostać wymienione na nowe, są dostępne w naszym magazynie, więc bardzo często naprawa telefonu odbywa się ekspresowo.

Telefony które naprawione są w oddziale firmy ForceGSM w Szczecinie to najpopularniejsze marki takich telefonów jak: Sony, Nokia, Samsung, LG, Lenovo, Huawei, HTC, czy też Xiaomi. W przypadku kiedy posiadasz smartphone marki, która nie została tutaj wymieniona, to również możesz zgłosić się po pomoc do oddziału firmy, aby skorzystać z profesjonalnej naprawy.

Jakie są najpopularniejsze uszkodzenia w telefonie?

Obecnie jednym z najpopularniejszych uszkodzeń jest wybita lub stłuczona szybka. W oddziale firmy ForceGSM w Szczecinie profesjonalni i doświadczeni pracownicy na początek dokonają wstępnej diagnozy urządzenia i dokładnie o szacują, jaki będzie koszt naprawy.

Dodatkowo gwarantują oni, że części, które zostaną wymienione pochodzą tylko i wyłącznie od autoryzowanego przedstawiciela, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie funkcje w telefonie będą działały tak samo, a nasz telefon po usunięciu uszkodzenia będzie sprawny przez długi okres czasu. Najczęściej klienci do oddziału firmy ForceGSM w Szczecinie zgłaszają się z problemami takimi jak zbita szybka lub pęknięty wyświetlacz, a także niedziałające przyciski. Dodatkowo problemami klientów są również zużyte baterie, a także uszkodzona klapka albo zalany wodą telefon.

Naprawa telefonów w oddziale w Szczecinie to również pomoc przy wymianie złącza SIM, a także wymianie portu ładowania. Możemy również liczyć na pomoc ze zmianą oprogramowania czy też odblokowywaniem zablokowanych telefonów. W przypadku innych uszkodzenie również warto skontaktować się z serwisem telefonów, aby dowiedzieć się, czy dana usterka może zostać naprawiona.

W Szczecinie nie posiadamy jeszcze punktów stacjonarnych,
ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Jak wygląda proces naprawy uszkodzonego telefonu?

Klienci którzy zgłaszają się do serwisu naprawy telefonów ForceGSM w Szczecinie mogą liczyć na minimum formalności.
Wystarczy osobiście wybrać się do serwisu i wytłumaczyć problem, który zaistniał w telefonie. Następnie pracownik dokona analizy i odpowie na wszystkie pytania. W przypadku gdy awaria będzie musiała być dłużej naprawiana, to trzeba będzie zostawić telefon. W niektórych przypadkach możemy liczyć na ekspresową naprawę urządzenia i odebranie go nawet jeszcze tego samego dnia.

Serwis telefonów ForceGSM w Szczecinie to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy szukają wysokiej jakości usług serwisowych. Zawsze każdy telefon po naprawie jest dokładnie sprawdzany pod względem technicznym oraz pod względem programistycznym, dzięki czemu mamy pewność, iż telefon jest sprawny i gotowy do działania.

Serwis ForceGSM w Szczecinie to nie tylko naprawa telefonów, ale także sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów do telefonu. Możemy zamówić szkło hartowane oraz ładowarki do samochodów. Dodatkowo w ofercie serwisu jest etui na telefon w różnych wzorach, a także markowe słuchawki od Sony, Samsunga lub LG.

 

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę