W tym mieście nie posiadamy jeszcze serwisu stacjonarnego, ale prowadzimy serwis wysyłkowy.

Naprawisz swój telefon bez wychodzenia z domu!

Serwis telefonów Wałbrzych

Zapraszamy do skorzystania z usługi serwisu telefonów w formie Door 2 Door (wysyłkowej) w Wałbrzychu.

Nasi pracownicy wystawią ekspercką opinię serwisu i w szybki sposób zlokalizują przyczyny awarii. Opinię przekażemy Państwu w rzeczowej rozmowie telefonicznej i odpowiemy na wszystkie pytania. Wycena kosztów naprawy jest całkowicie bezpłatna.

Najpierw zostanie sprawdzone co się stało i w czym leży usterka. Dopiero po ekspertyzie nastąpi wycena naprawy. Doświadczony serwisant odpowie na wszystkie pytania i szybko rozpozna problem. Naprawa telefonów może potrwać niekiedy bardzo szybko, w niektórych przypadkach jest to zaledwie 30 minut. Dzięki naszemu systemowi sprawdzisz status swojej naprawy w wygodny sposób. Zawsze zapraszamy także do telefonicznego skonsultowania się w sprawie statusu naprawy. Umożliwiamy wysyłkę telefonów za pośrednictwem kuriera, co skróci czas wysyłki zepsutego telefonu oraz równocześnie skróci czas oczekiwania na odesłanie naprawionego urządzenia.

Jakość

Naprawa telefonów wykonywana jest przede wszystkim precyzyjnie i fachowo.Części i elementy, które trzeba wymienić są zastępowane materiałami najwyższej jakości.

Krótki termin naprawy

Nikt nie lubi długo czekać na swój telefon, dlatego naprawa odbywa się wyjątkowo szybko.W oddziałach stacjonarnych nawet tego samego dnia można odebrać telefon z usuniętą usterką.

Gwarancja do 90 dni

Przygotowanie dla klienta telefonu zastępczego

Force GSM naprawia i serwisuje największych i najpopularniejszych producentów telefonów: Apple, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, Microsoft / Nokia, Xiaomi.

Jeśli zniszczyłeś wyświetlacz, pękła Ci szybka lub Twój telefon uległ innej awarii możesz natychmiast zgłosić się do nas!