Zaznacz stronę

Warszawa

Serwis telefonów i naprawa telefonów w Warszawie

Warszawa serwis i naprawa telefonów

Masz telefon, który chcesz sprzedać lub naprawić? W naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym przygotowaliśmy dla naszych Klientów ciekawą ofertę. Jeśli zależy Ci na czasie to świetnie trafiłeś. W skuteczny oraz sprawny sposób przywrócimy Twój telefon do odpowiedniego funkcjonowania!

O firmie ForceGSM

Stworzyliśmy serwis telefonów ForceGSM w trosce o Państwa wygodę, która w połączeniu z najwyższą jakością usług satysfakcjonuje każdego naszego Klienta. Jesteśmy sprawdzoną firmą przez wielu Klientów oraz mamy duże doświadczenie w naprawie urządzeń taki marek jak: Iphone, Samsung, Sony, LG, HTC, Nokia, Huawei czy też Xiaomi — pionierów na rynku telefonów. W branży działamy od wielu lat.
O naszej solidności świadczyć może rzesza zadowolonych Klientów oraz bardzo dobra pozycja na rynku GSM w Warszawie. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Nie są to jedynie puste słowa, jakość naszych usług popieramy użyciem najlepszej jakości części, gwarancji oraz miłej obsługi. Naprawa telefonów to nasze, hobby oraz pasja.

Serwis telefonów

Chcesz wymienić ekran lub wyświetlacz w telefonie? Najczęstszą przyczyną usterki w telefonach jest ta najbardziej przyziemna — pęknięta szybka lub ekran. Niezależnie od usterki, nasz serwis sprawnie go naprawi. Jeśli interesuje Cię dobry serwis GSM, skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ForceGSM. Oferujemy ekspresową wymianę szybki, wyświetlacza, ekranu, naprawę dotyku w telefonach oraz innych istotnych dla prawidłowego funkcjonowania podzespołów. Realizujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Naprawiamy nawet najcięższe usterki w atrakcyjnych cenach. Naprawa telefonów komórkowych to zdecydowanie nasza specjalność. Wszystko to możliwe jest dzięki naszemu bogatemu zapleczu technicznemu, nasza firma jest przygotowana technologicznie.

Być może ktoś Ci powiedział w innym serwisie, że Twojego telefonu nie da się już naprawić? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie dobre ceny oraz najlepszych specjalistów! Masz pytania? Zadzwoń do nasz lub napisz! Zapraszamy również do odwiedzin naszego serwisu w Warszawie!

ForceGSM w Warszawie oferuje:

• serwis telefonów
• usługa ekspres
• siec sklepów

Działalność ForceGSM ukierunkowana jest zarówno na serwis telefonów, jak i skup telefonów. Oferujemy również całkiem za darmo dokładną i pomocną diagnozę usterki. Nasi pracownicy po dokładnych oględzinach są w stanie profesjonalnie określić usterkę oraz oszacować koszt naprawy. Aby w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów oferujemy „usługę ekspres”, która polega na tym, że Klient może wyznaczyć godzinę wykonania usługi. Podczas oczekiwania na naprawę oferujemy pyszną kawę w miłej atmosferze. Wszystko to w atrakcyjnych cenach!

Znajdziesz nas na terenie kilku miast w Polsce, w tym w Warszawie. Szczegółowe oraz aktualne informacje na temat naszych aktualnych ofert, znajdziecie na naszej stronie internetowej. Pracownicy ForceGSM są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach X.

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę