Zaznacz stronę

Skup telefonów

indywidualna oferta dla każdego
 

Dlaczego u nas?

Doświadczenie

Działamy od lat, dlatego możesz mieć pewność rzetelności naszych usług i ekspresowo przeprowadzonych transakcji. Najnowsze typy telefonów sprzedasz u nas po najlepszej cenie na rynku. Możesz szukać innych, lecz jesteśmy w stanie zawsze przebić ceną naszych konkurentów. Telefony komórkowe to nasza pasja, a praca w tej branży to dla nas okazja do rozwijania naszych pasji i zainteresowań. Jeżeli istnieje ktoś komu można zaufać, to właśnie my!

Indywidualna oferta

Chętnie nawiążemy współpracę z doradcami wszystkich polskich sieci komórkowych, przedsiębiorcami. Oferujemy stały odbiór każdych ilości telefonów. Indywidualnie negocjujemy ceny skupu. Posiadamy w ofercie bogaty wybór telefonów na wymianę. Jeżeli mają państwo stały dostęp do telefonów, zapraszamy do współpracy!

Rzetelność

Posiadamy Certyfikat Rzetelności, przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma, jest informacją o solidności i wypłacalności firmy. Stała aktualizacja oparta o pochodzące z rynku dane przetwarzane przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA i Rzetelną Firmę Sp. z o.o. sprawia, że Certyfikat Rzetelności jest obiektywną informacją o przejrzystych zasadach działania przedsiębiorstwa.
 

Kontakt w sprawie ustalenia ceny

Skup telefonów

Zarówno nowych jak i używanych

l

Mimimum formalności

Całość zajmie ci maksymalnie kilka minut
}

Szybka wypłata gotówki

Pieniądze wypłacamy od ręki odrazu po sprawdzeniu telefonu

Wysokie ceny

Dzięki regularnemu badaniu rynku oferujemy możliwie najwyższe ceny skupu
w

Doradztwo

Wyszkolony personel służy pomocą oraz radą na każdym etapie transakcji.

Klienci

Skupujemy telefony zarówno od firm, jak i od osób prywatnych
+

Możliwość zamiany

Sprzedając u Nas telefon masz możliwośc otrzymania atrakcyjniejszej ceny na nowy telefon