Zaznacz stronę

Test wpisu

paź 28, 2022Aktualności

Jazda na rowerze, bieganie lub piesze spacery to idealna forma spędzania wolnego czasu wiosną, która powoli puka w nasze okna. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą opaski na ramię Rebeltec ACTIVE A47 oraz pasy na telefon ACTIVE W55 w dwóch rozmiarach: dla telefonów o przekątnej ekrau do 4,7″ oraz dla większych urządzeń – do 5,5″.

Aby wziąć udział w konkursie należy zaobserwować ForceGSM w serwisie Instagram i pod zdjęciem konkursowym napisać, jakiego telefonu używasz na codzień. Spośród osób, które spełnią wymogi naszej zabawy wybierzemy czterech szczęśliwców i wręczymy im nagrody.

Rebeltec tworzą pasionaci posiadający wiedzę i długoletnie doświadczenie w branży IT. Firma koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, które są zgodne z najnowyszmi trednami rynkowimi. Marka specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów komputerowych takich jak mysze, słuchawki oraz głośniki. Rebeltec produkuje także akcesoria do telefonów i smartfonów.

Opaski ACTIVE A47 oraz pasy ACTIVE W47 zostały stworzone z myślą o najbardziej aktywnych osobach. Naramienna opaska i pas biodrowy idelanie się sprawdzą podczas porannego Joggingu, jazdy na rowerze czy też pieszych spacerów. Futerały wykonane zostały z deszczoodpornego materiału oraz okienka za pomocą którego obsłużysz swojego smartfona podczas aktywności fizycznej. Nie wychodzisz z domu bez kluczy i karty płatniczej? Nie ma problemu. Futerały Rebeltec zostały wyposażone w kieszonki, w które bez problemu włożysz najpotrzebniejsze rzeczy. A, i słuchawki. Nie ma to jak ulubiona playlista podczas biegania. Używając opasek i pasów Rebeltec podłączysz swojego smartfona do zestawu słuchawkowego!

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie! Konkurs trwa do 5 kwietnia!

ForceGSM

Serwis Telefonów komórkowych
Wrocław / Kalisz
Oława / Legnica

Serwis Wysyłkowy

Skorzystaj z naszego serwisu nie wychodząc z domu.

Serwis GSM

Usługi najlepszych
fachowców w branży

Pełna gama usług serwisowych

Sieć sklepów

16 sklepów stacjonarnych, w tym 6 z profesjonalnym zapleczem serwisowym na terenie Wrocławia, Kalisza, Oławy i Legnicy

SZYBKI KONTAKT