Zaznacz stronę

Legnica

Zapraszamy do naszego nowego punktu serwisu telefonów w Legnicy
Serwis telefonów Legnica ForceGSM

Sklep-Serwis ForceGSM

Nowy punkt sprzedażowo – serwisowy w Galerii Ferio w Legnicy

ul. Chojnowska 41, 59-220 Legnica

Serwis telefonów Legnica ForceGSM

Sklep-Serwis ForceGSM

Nowy punkt sprzedażowo – serwisowy w Galerii Auchan w Legnicy

ul. R.Szumana 11, 59-220 Legnica

Serwis Telefonów Legnica

ForceGSM to firma zajmująca się serwisowaniem telefonów różnorodnych marek na terenie Legnicy. Klient ma gwarantowaną najwyższą jakość świadczonych usług. Pracownicy dysponują najnowocześniejszym sprzętem służącym do naprawy zepsutych telefonów komórkowych. Ponadto mają też dostęp do najwyższej klasy zamiennych części serwisowych.

Dzięki temu każda usterka zostanie wyeliminowana w możliwie jak najkrótszym czasie, aby telefon powrócił do pełnej sprawności. Istnieje możliwość skorzystania z ekspresowych napraw telefonów, nawet tego samego dnia, jeśli usterka nie okaże się zbyt poważna.

Dodatkowo prowadzony jest wysyłkowy serwis telefonów, a więc osoby posiadające problem z własnym telefonem bez wychodzenia z domu mogą zdecydować się na taką usługę, która zostanie zrealizowana w wyznaczonym terminie. Atutem firmowych usług są też bardzo przystępne ceny za poszczególne naprawy.

 

Długoletnie doświadczenie i wykwalifikowani specjaliści

Firmę ForceGSM tworzą wykwalifikowani specjaliści branżowi, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem, dlatego poradzą sobie skutecznie z każdym możliwym problemem. Naprawa telefonów realizowana jest profesjonalnie i błyskawicznie, zachowując przy tym precyzję działania.

Firma wydaje także telefony zastępcze na czas naprawy telefonu klienta, tak aby klient miał na co dzień telefon przy sobie. Istnieje też możliwość przeniesienia danych z zepsutego telefonu na zastępczy, jeśli klient będzie miał takie życzenie.

Ponadto usługi serwisowe objęte są gwarancją, która trwa przez 90 dni od momentu wydania telefonu klientowi. Przed wykonaniem naprawy stawiana jest bezpłatna diagnoza, tak aby zlokalizować rzetelnie źródło problemu. Na diagnozę nie trzeba długo oczekiwać, jej wyniki przedstawiane są klientowi, aby ten mógł zdecydować, czy telefon ma być naprawiany, czy też jednak nie chce się zdecydować na taką usługę.

Szeroki zakres usług

Serwis telefonów obejmuje swoim zakresem usług szeroki asortyment. Zdecydować można się m.in. na:

  • naprawę i wymianę wyświetlacza,
  • wymianę gniazd i portów,
  • aktualizację oprogramowania,
  • konserwację telefonów po zalaniach.

Dzięki temu każdy telefon komórkowy zostanie w krótkim czasie doprowadzony do stanu użyteczności i stanie się na nowo funkcjonalny, tak aby móc z niego korzystać przy każdej okazji.

Naprawa telefonów obejmuje też wyeliminowanie usterek związanych z nieprawidłowym działaniem układów peryferyjnych.

Firma ForceGSM w Legnicy naprawia telefony takich marek jak: Samsung, Sony, Huawei, HTC, LG, czy też Xiaomi. Z racji tego jest to propozycja skierowana do każdego posiadacza telefonu, w którym coś się zepsuło.

Jak wiadomo samodzielna naprawa może przysporzyć zainteresowanym jeszcze większych problemów, dlatego w takiej sytuacji zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług fachowców, którzy dysponują częściami zamiennymi do poszczególnych modeli telefonów. W związku z tym usterka zostanie zlokalizowana, usunięta, a telefon będzie działał tak jak należy przez bardzo długi czas.

Przykładowe usługi

Wymiana wyświetlacza

Aktualizacja i zmiana oprogramowania

Wymiana joysticków i switchy

Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD

Wymiana gniazd i złącz systemowych

Naprawy układów peryferyjnych

Konserwacja telefonów po zalaniu

Wymiana układów na płytach głównych

Naprawy usterek ładowania

Naprawy usterek zasięgu

Bezpłatna wycena kosztów naprawy

Wymiana szybki w Apple iPhone

Wybierz swoją markę